תכנון פיננסי - אוהד אבירם

ההון שצברתם מתנהל או מנוהל?


לאורך השנים, רובנו צוברים הון בקרנות הפנסיה, בקרנות ההשתלמות, בביטוחי המנהלים, בקופות גמל, בתיקי השקעות, בחסכונות ועוד. כל אחד ממנהלי השקעות אלו מנהל את כספכם כמיטב יכולתו או בהתאם לאינטרסים הכלכליים שלו ומנקודת מבט צרה. למעשה, אף אחד לא מגדיר יחד איתכם מה הן רמות הסיכון שאתם מוכנים לקחת בכל שלב בחיים, מהו פיזור הכספים בין אפיקי ההשקעה השונים, מה הן העמלות ודמי הניהול שגובים מכם והאם קיים פוטנציאל לתשואה גבוהה יותר.מתכנן פיננסי רואה את כל התמונה, בשבילכם


ללא תכנון פיננסי, מוצרי ההשקעה שלכם דומים למטוסים הממריאים ונוחתים בנמל תעופה ללא מגדל פיקוח ובמצב הזה, תאונות כואבות הן רק עניין של זמן. מתכנן פיננסי ילווה אתכם אישית בתהליך מובנה, יכיר את הצרכים והחלומות שלכם וידאג לכך שכל מוצרי ההשקעה והחיסכון שלכם ינוהלו בתיאום מושלם וביעילות מלאה ויספקו לכם עושר פיננסי ותחושת ביטחון כלכלית.תכנון פיננסי לבעלי הון וגם לאלו שעדיין לא


תכנון וליווי צמוד של מתכנן פיננסי מיועד במרבית המקרים לבעלי הון בהיקף של מאות אלפי שקלים. לטובת אלו מביניכם שעדיין לא הגיעו למינימום הנדרש, כתבתי ספר שבאמצעותו תוכלו ליישם בעצמכם.

תכנון פיננסי לבעלי הון של 500,000 ₪ ומעלה

במסגרת התוכנית לבעלי הון פנוי של 500,000 ₪ ומעלה, אלווה אתכם בכל צמתי ההחלטות הפיננסיות שלכם ואבנה עבורכם תוכנית סדורה, רב-תחומית ומתמשכת לניהול עתידכם הפיננסי.


תכנון פיננסי - כך תעשו זאת נכון


1. פגישת היכרות
בפגישתנו הראשונה אבחן את ההתנהלות הפיננסית שלכם בראייה כוללת ונרכז מסמכים רלבנטיים כנקודת מוצא לקבלת החלטות.


2. מיפוי ואסטרטגיה
אערוך מיפוי לכל ההשקעות וההתחייבויות שלכם, אקבע יחד איתכם יעדים לטווח הקצר, הבינוני והארוך ואבנה אסטרטגיה להשגתם - תוך שימוש במכשירים פיננסיים שונים.


3. סנכרון וביצוע
אסנכרן את תיק ההשקעות הקיים ואבנה תמהיל השקעות מיטבי להשגת היעדים שהגדרנו, בהתאם לרמת הסיכון, פיזור ההשקעות וטווחי ההשקעה ונבצע תכנון מס אופטימלי למקסום התשואות.


4. בקרה שוטפת
אנהל מערך בקרה על יישום ההחלטות בקרב הגופים המנהלים, אתריע על מגמות ושינויים צפויים ואבצע התאמות ושיפורים בהרכב התיק, על פי צורך.

שוק ההון
תכנון פיננסי
השקעות אלטרנטיביות
1

פגישת היכרות

2

מיפוי ואסטרטגיה

3

סנכרון וביצוע

4

בקרה שוטפת

לקוחות מספרים

לצד נפש וגוף, תכנון ותמיכה בפן הכלכלי הוא אחד מהאספקטים החשובים בחיינו. אני כאן בשבילך, זמין ואשמח להכיר, אוהד

צרו איתי קשר

תכנון פיננסי לבעלות ובעלי הון של עד 500,000 ₪

עולם ההשקעות הוא עולם מורכב ומגוון להפליא, הפותח בפניכם אפשרויות השקעה אינסופיות בשווקים שונים, בנכסים שונים ובאסטרטגיות השקעה שונות. לכן, ליווי ותכנון צמוד של מתכנן פיננסי הוא פתרון מושלם, אך הוא שמור, מסיבות כלכליות, רק לבעלות ובעלי הון גבוה מ-500,000 ₪.

עבור אלו מביניכם שעדיין לא הגיעו אל היעד הנכסף, כתבתי את הספר "מלכה בפיננסים" – מדריך מעשי להשקעות, לניהול כספים ולביטחון כלכלי אשר נכתב עבור נשים, אך מיועד גם לגברים שביניכם. עם רכישת הספר, אעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לנושאים המופיעים בספר.

הספר מלכה בפיננסים
1

מזמינים את הספר כאן

2

לומדים,
מיישמים ומרוויחים

3

יוצרים קשר
ומקבלים מענה לשאלות
הנוגעות לתוכן הספר

מלכה בפיננסים
מדריך מעשי להשקעות,
לניהול כספים ולביטחון כלכלי

מלכה בפיננסים הוא המדריך הראשון מסוגו בישראל שיעשה לכם סדר בתחום הפיננסי ויאפשר לכם לנהל בעצמכם את השקעותיכם בקלות, ביעילות ובהצלחה. באמצעות הספר שכתוב באופן פשוט, ברור וידידותי ומלווה בדוגמאות תלמדו להגדיר את אסטרטגיית ההשקעה שלכם, את רמת הסיכון ואת טווחי ההשקעה ותדעו כיצד לבחור את מוצרי ההשקעה השונים ואת הגופים שינהלו אותם עבורכן.

קרא עוד

"השקעה בידע
תמיד משלמת
את הריבית הגבוהה ביותר"

בנג'מין פרנקלין
לרכישת הספר